Tev ir kāds jautājums?

Zvani mums:

+371 6703 6050

vai raksti e-pastu:

info@metlife.lv

MetLife Polijā

Laipni lūdzam MetLife!

MetLife TUnZiR S.A. savu darbību uzsāka 1990. gadā kā pirmais dzīvības apdrošināšanas uzņēmums Polijā ar ārzemju kapitālu. Uzņēmums piedāvā daudzveidīgas individuālās un grupu apdrošināšanas programmas: dzīvības apdrošināšanu, dzīvības apdrošināšanu ar ieguldījumu fondos, uzkrājumu bērniem, kā arī veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Uzņēmuma pārvaldītie aktīvi sasniedz 9 miljardus poļu zlotu. MetLife TUnZiR S.A. pamatkapitāls ir PLN 21,490,000.00, pilnībā apmaksāts. MetLife TUnZiR S.A. ir MetLife Inc. grupas uzņēmums.

MetLife TUnZiR S.A. ir atzinīgi novērtēts no finanšu reitingu sastādītāju puses Polijā un jau daudzus gadus ieņem ļoti augstas pozīcijas reitingu tabulās. Kompānija saņēmusi visvairāk apbalvojumus par izciliem sasniegumiem finanšu nozarē, kā arī 9 reizes saņēmusi Polijas Zinātņu Akadēmijas Ekonomikas Institūta atzinību. Šīs vērtīgās un prestižās balvas ir pierādījums klientu atzinībai un uzticībai, nostiprinot uzņēmuma apņemšanos saglabāt visaugstākos standartus.
Kopš 2010. gada 1. novembra MetLife TUnZiR S.A. ir daļa no globālās MetLife ģimenes un Polijā darbojas zem MetLife zīmola. Alico ir vienīgais MetLife TUnZiR S.A. akcionārs.